Informace o sezení rekonektivního léčení

” Vstupte do světla a informací. se stává světlem. Světlo se stává láskou — a  je léčitelem.” (Eric Pearl)

Po krátkém seznámení si povíme něco o rekonektivním léčení a pocitech a prožitcích, které můžete při zažít. Poprosím vás o vyplnění karty klienta.

Při rekonektivním léčení na vás nebudu mluvit, nebudu se vás dotýkat. Jedinou výjimkou je ukončení , kdy se vás jemně dotknu a oslovím vás.

Zatímco vy budete odpočívat na lehátku se zavřenýma očima, budu plně soustředěna na vás a společně vstoupíme do transsenzorické sféry, to jest za hranice našich pěti smyslů a spojíme se s reitegrační energií Vesmíru, s frekvencemi rekonektivního léčení. Pohyby rukou nad vaším tělem budu na vás zaměřovat léčivá spektra frekvencí rekonektivního léčení..

Většina lidí vnímá v průběhu REKONEKTIVNÍHO LÉČENÍ hluboké uvolnění. Viditelný bývá třes víček, rychlý pohyb očí, někomu zakručí v břiše, můžete cítit pohyby prstů, rukou, nohou nebo celého těla. Někdo vidí obrazy, barvy, někdo cítí vůní květin, jiný má pocit brnění, tlaku, tepla a někdo třeba necítí a nevnímá vůbec nic.

Pokuste se uvolnit a staňte se pozorovatelem a pozorovaným.

Milujícím i milovaným.

Dovolte si spojit se s léčivými frekvencemi.

Rozhodli jste se pro uzdravení, tak ho přijměte.

Léčení může přijít ve všech formách, neboť reintegrační energie jsou řízeny Vyšší inteligencí Vesmíru. Nejlepší způsob, jak si dovolit vyléčení, je být ve stavu očekávání, avšak neočekávat nic určitého. Věřte, že léčení, které přijmete, bude pro vás tím nejvhodnějším.

Sezení trvá zhruba hodinu. Samotné THE RECONNECTIVE HEALING® - Rekonektivní léčení obvykle trvá 30 minut.

Na sezení rekonektivního léčení se oblečte pohodlně. Budete ležet na zádech na lehátku, plně oblečeni a bez obuvi. Pokud by pro vás ležení na zádech bylo obtížné, najdeme jinou vám příjemnou polohu. Při  rekonektivním léčení nemusíte vyprázdnit kapsy, sundat pásek, prsteny, hodinky ani vyndat mince nebo všechny věci na baterku, jako jsou mobilní telefony, neboť jejich energie je pouze podmnožinou všeobsažného spektra energií, světla a informací, které přináší frekvence reko­nek­tiv­ního léčení. Důležité je pouze, abyste se cítili pohodlně.

Po skončení THE RECONNECTIVE HEALING® budu ráda, když se se mnou podělíte o své zážitky.

Nedoporučuji před rekonektivním léčením použít příliš intenzivní deodoranty, toaletní vody nebo parfémy, neboť pak byste třeba necítili vůně a aroma, která se někdy mohou během REKONEKTIVNÍHO LÉČENÍ objevit.

za sezení THE RECONNECTIVE HEALING® je 1 300 Kč.

Za tři sezení cena 3 330,- Kč.

Tato cena musí být zaplacena před zahájením THE RECONNECTIVE HEALING® , aby byla dodržena výměna hodnot; propojuje se tak duchovní proces s materiálním světem.


Shluk štítků

Základní informace