O mně

Všechny semináře a metody, které jsem se během posledních dvaceti pěti let naučila byly cestou k pochopení velkoleposti daru, který jsme my, lidé dostali.

Tímto darem je možnost Znovunapojení (THE ®) meridiánů (energetických drah) v našem těle s energetickými dráhami a frekvencemi naší planety a celého prostoru jehož jsme součástí. Znovunapojení  je jedinečnou možností jak změnit své životy k lepšímu, jak vysílat vibrace, které pomohou naše sny a naše přání uskutečnit. REKONEKTIVNÍ LÉČENÍ (THE RECONNNECTIVE HEALING® )  nám dává možnost uzdravit svá těla, vrátit se k rovnováze, vrátit se k harmonii.

Zdeňka Pechová a Eric Pearl

REKONEKTIVNÍ LÉČENÍ a ZNOVUNAPOJENÍ je naše interakce s Bohem, s Láskou a Světlem, s krásou a dokonalostí Vesmíru. Frekvence, se kterými se při  REKONEKTIVNÍM LÉČENÍ THE RECONNECTION® — znovunapojení spojujeme, přináší na naši planetu a informace. Jsem šťastná, že mohu zprostředkovat všem, kteří se rozhodnou změnit svůj život k lepšímu, spojení s těmito frekvencemi a být součástí evolučního procesu, který se k nám blíží.

Moje certifikáty si můžete prohlédnout zde:


Odkazy

Shluk štítků

Základní informace