O mně

Všechny semináře a metody, které jsem se během posledních dvaceti pěti let naučila byly cestou k pochopení velkoleposti daru, který jsme my, lidé dostali.

Tímto darem je možnost  Znovunapojení  (THE (R)) meridiánů (energetických drah) v našem těle s energetickými dráhami a frekvencemi  naší planety a celého prostoru jehož jsme součástí.  Znovunapojení   je jedinečnou možností jak změnit své životy k lepšímu, jak vysílat vibrace, které pomohou  naše sny a naše přání uskutečnit.  REKONEKTIVNÍ LÉČENÍ (THE RECONNNECTIVE  HEALING(R) )  nám dává možnost uzdravit svá těla,  vrátit se k rovnováze, vrátit se k harmonii.

Zdeňka Pechová a Eric Pearl

REKONEKTIVNÍ LÉČENÍ  a  ZNOVUNAPOJENÍ je naše interakce s Bohem, s Láskou a Světlem, s krásou a dokonalostí Vesmíru. Frekvence, se kterými se při  REKONEKTIVNÍM LÉČENÍ a THE RECONNECTION(R)  – znovunapojení spojujeme, přináší na naši planetu a informace. Jsem šťastná, že mohu zprostředkovat všem, kteří se rozhodnou změnit svůj život k lepšímu, spojení s těmito frekvencemi a být součástí evolučního procesu, který se k nám blíží.

Moje certifikáty si můžete prohlédnout zde: