Knihy

Kniha Reconnection: Návrat k léčivé energii

Reconnection: Návrat k léčivé energii

Když bylo Dr. Eric Pearlovi světoznámým psychikem řečeno: “Budete psát knihy,” nevěřil, protože: “… knihy mě nikdy nezajímaly. Do té doby jsem přečetl možná dvě knihy.

Dnes se můžete i Vy seznámit s jeho cestou k Rekonektivnímu léčení. Jeho kniha The Reconnection: Heal Others, Heal Yourself se stala světovým bestsellerem. Byla vydána v mnoha zemích ve více než 30 jazycích a také v češtině. Knihu Dr. Erica Pearla Reconnection — Návrat k léčivé energii, vydalo v roce 2005 nakladatelství Pragma.

Tato kniha inspiruje mysl, utěšuje srdce a oslavuje léčebný proces. Měl by si ji přečíst každý lékař, který chce povznést léčení pacientů na vyšší úroveň a zároveň uzdravit sám sebe. Měli by si ji přečíst pacienti, aby mohli léčit nejen sami sebe, ale také pomáhat při léčení druhých. Tito pacienti pak mohou informovat své konvenční lékaře o moderní energetické medicíně a léčebné moci reconnection.
(Gary E. R. Schwartz, Ph.D. a Linda G. S. Russek, Ph.D., ředitelé laboratoře Human Energy Systems na University of Arizona; autoři knihy The Living Energy Universe: A Fundamental Discovery That Trasforms Science and Medicine)

Ve spolupráci s Frederickem Ponzlovem přináší čtenářům knihu, která může zcela změnit pohled lidstva na léčení, vědomí nebo jeho čtyřrozměrnou existenci zde na Zemi. Jméno Šalamoun bylo dáno bytosti, bylo dáno bytosti, která moudře promlouvá prostřednictvím F. Ponzlova a a pomáhá odhalovat konsekvence energetického léčení. Provázeni Šalamounem, inteligentní bytostí z jiné roviny bytí můžete dojít k osobnímu hlubokému poznání jevu známého jako rekonektivní léčení. Nyní i vy můžete pochopit a využít tyto poznatky v každodenním životě. Poznatky, které způsobily revoluci ve světě léčení a milionům lidí poskytly klíč k nezměrné síle, kterou si každý z nás nese v sobě.

Co přimělo význačné vědce, lékaře a badatele, aby se začali zajímat o zdánlivě náhodné setkání Dr. Erica Pearla s jedním z jeho pacientů? Co způsobilo, že toto setkání radikálně ovlivnilo jeho životní osudy a v konečném důsledku i osudy milionů dalších lidí… a stejně hluboce může proměnit i náš život? O jaký úkaz se vlastně jedná?

Ukázka z knihy:

Svá rozhodnutí děláme buď ze strachu, nebo z lásky. Strach, včetně nedostatku, omezení, iluze z odloučení a temnoty… Nebo , včetně souladu, hojnosti, prosperity, jednoty a světla. Já si vybírám dělat svá rozhodnutí z lásky. Ale není to vždycky tak jednoduché, jak to zní. A občas jsem pochyboval, jestli jsem udělal správně. Někdy jsem přemýšlel, jestli nežiju ve snu a neměl bych se probudit. Jindy jsem prostě přemítal, jestli nepřicházím o rozum nebo jestli už jsem o něj úplně nepřišel. Možná jsem ležel v kómatu v nemocnici a tohle všechno byla jen má představivost.

Když jsem se ale přistihl při pochybách, připomněl jsem si, že jsem to nebyl já, kdo říkal těch původních šest vět. Bylo to přes 50 různých lidí. A nikdo z nich kromě Freda předtím nikdy nezažil, že by jím procházel hlas. Věděl jsem, že tam byly odpovědi. V těch větách. Staly se mými mantrami, které mě vedly v dobách, kdy jsem pochyboval o sobě nebo o situaci. Vyvěsil jsem si je na viditelné místo, abych se na ně mohl podívat, když jsem začal pochybovat, a najít si tu správnou frázi, která by mi v dané době pomohla.

(vydalo nakladatelství Plot 2013 str. 19, 20)


Shluk štítků

Základní informace