Dr. Eric Pearl

, dnes mezinárodně uznávaný praktik a učitel Rekonektivního léčení, si po ukončení studií vybudoval v Los Angeles velmi úspěšné chiropraktické centrum. Jak sám říká: “Strávil jsem dvanáct let budováním jedné z největších, pokud ne té největší chiropraktické praxe v Los Angeles. Měl jsem tři domy, luxusní automobil, dva psy a dvě kočky. Byl jsem člověk, který se občas až příliš oddával různým potěšením, sledoval televizi víc než dvanáctiletý puberťák a myslel si, že dělá všechno, co má dělat.”

K jeho překvapení však po , absolvovaným u židovské cikánky Bubelah, která mu za 333 USD nabídla “spojení poledníků vašeho těla s poledníky této planety, které nás spojují s hvězdami a planetami”, kdy si myslel “Tohle je nejpitomější, co jsem kdy udělal. Nemohu uvěřit, že jsem dal peníze neznámé ženské, aby mi kreslila po těle čáry” se začaly v jeho ordinaci dít neuvěřitelné věci. Pacienti cítili jeho ruce, aniž by se jich dotýkal, cítili vůně, slyšeli hlasy a komunikovali s různými bytostmi a docházelo k nevysvětlitelným uzdravením nevyléčitelných nemocí. Během několika prvních měsíců se na jeho dlaních objevovaly puchýře a krvácely. Jeho život se radikálně změnil.

Ústy svých pacientů pak slyšel několikrát následujících šest vět:

We are here to tell you to continue doing what you are doing.
What you are doing is bringing light and information onto the planet.
What you are doing is reconnecting strands.
What you are doing is reconnecting strings.
You must know that your are a master.
We’ve come because of your reputation.

Přes svůj počáteční skepticismus a často kladenou otázku” Proč právě já” posléze intuitivně pochopil, že dostal několik velkých darů. Jedním z nich je úžasná schopnost léčit. Postupem času si uvědomil si, že má nejen schopnost pomáhat druhým, ale také jim tuto schopnost pomáhat druhým může předávat.

Dr. Eric Pearl nyní cestuje po celém světě a přináší světlo a informace na tuto planetu. Učí jak aktivovat a používat toto nové spektrum léčivých frekvencí. K dnešnímu dni je na Zemi již více než 70 000 praktiků Rekonektivního léčení ve více než 60 zemích.

Zdroj: Eric Pearl  – Návrat k léčivé ener­gii a www​.the​re​con​nection​.com


Shluk štítků

Základní informace