Často kladené dotazy

Zde mi můžete klást své dotazy a já — jakmile budu moct — Vám na ně budu odpovídat. Prosím než položíte svůj dotaz, zkuste na něj najít odpověď na tomto webu.


komentářů 16 na "Často kladené dotazy"

 • Dobrý den,
  chci se zeptat, zda pro léčebný účinek jsou lepší 1 — 3 léčebná sezení nebo rovnou znovunapojení. Pokud to vezmu z ekonomického hlediska, je znovunapojení cca 2x tak drahé jako 3 léčebná sezení, ale mohu se léčit poté sama a napořád. Děkuji za odpověď — prosím, zašlšte ji na můj mail. Janoušková

  1 Zdeňka Janoušková toto napsal(a) dne (9.8.2013 v 17:09) Odpovědět


  • Dobrý den, ze zkušeností nejen mých, ale i jiných praktiků, je vhodné absolvovat před The Reconnection absolvovat alespoň jedno léčení.
   přeji vám krásný den*ZP

   2 zdenka toto napsal(a) dne (18.11.2013 v 15:43)


 • Pokud Reconnective Healing je léčéní které probíhá celý život tak by mělo stačit jedno, jaký význam má další sezení?(druhé, třetí). Proč je jiné než to první, když ta energie je vlastně stejná?

  3 Ondra toto napsal(a) dne (19.12.2010 v 19:39) Odpovědět


  • Dobrý den, omlouvám se za zpoždění s odpovědí, ale na váš dotaz mne upozornil až tvůrce mých www stránek. The Reconnective Healing® je léčení evoluční. Neléči se jen fyzické tělo. Podívejte se prosím ještě jednou na stránky týkající se The Reconnective Healing®. Při rekonektivním léčení nám Vesmír vždy nabízí 100 % léčení, ale my si často těchto 100% nedopřejeme a necháme k sobě projít jen část. Z mé praxe mohu potvrdit, že pocity klientů jsou při každém sezení jiné a s počtem sezení se prohlubují. Vždy záleží na tom, nakolik jsme schopni se rekonektivním frekvencím otevřít, nakolik jsme schopni se oprostit od svého chtění a lpění na výsledku podle našich představ. Někdo však necítí nic , ani při třetím sezení, ale The Reconnective Healing® proběhlo. A proč zrovna tento člověk nic necítil? Možná proto, že se bál, bál se něco cítit. Často se bojíme toho, co neznáme. Očekáváme vždy vyléčení takové jaké jsme zvyklí přijímat. Něco mne bolí, dostanu lék a přestane to. To pak máme pocit, že jsme se uzdravili. Aspoň na čas. Při The Reconnective Healing® přijmete léčení, o kterém ani nevíte, že jste je potřeboval a vlastně se ani nedovíte, co bylo třeba léčit. Někdy si i ti klienti, kteří tzv. nic necítili, až doma uvědomí, že vlastně “něco” cítili, že se “něco“dělo. Často pocity, které při rekonektivním léčení zažíváme neumíme ani pojmenovat. To, že rekonektivní léčení pokračuje ještě i po sezení, je zřejmé z praxe. Klienti si až časem uvědomí, že se něco změnilo, že u nich došlo ke změně. Každý se může svobodně rozhodnout, jestli chce přijít na další sezení rekonektivního. Mám klienty, kteří se cítí zdraví, nic je nebolí, ale přijdou znovu, jen aby mohli zažít ten neobyčejný pocit, spojení s jinými dimenzemi, spojení s tím, co nás přesahuje, spojení se Světlem. Pokud se týká The Reconnection® — znovunapojení, to je na celý život, to není třeba opakovat. Přeji vám dny plné Lásky a Světla*ZP

   4 zdenka toto napsal(a) dne (27.1.2011 v 11:18)


 • Já se stále tak strachuji o ty dětičky a mě Ti to strašně vyčerpává a unavuje, ale co by pro ně člověk neudělal viď.

  5 Anonym toto napsal(a) dne (3.8.2010 v 16:53) Odpovědět


  • To, co odstraňuje strachy, zbytečné obavy, je The Reconnection® — znovunapojení. Kdybych Vám to měla popsat podle své zkušenosti, je to prostě fantastické. Není to o tom, že byste pak na toho, o koho jste se pořád bála, nemysleli nebo ho měli méně rádi. Máte je rádi snad ještě víc, ale jinak. Uvolněně, bez těch zbytečných obav, co s nimi bude, jak se jim bude dařit, aby se jim něco nestalo, jestli je vychováte správně, jestli jste to, či ono neměla raději udělat jinak.

   Napojení je zázrak. Když jste sami v pohodě, tak se Vám úplně jinak daří. Kolem Vás jsou lidi v pohodě a pro děti je pohodová matka (otec) ten největší dar, jaký mohou dostat. Víte, někdy nám to třeba hlavou probleskne, protože jsme naučeni se o ty naše drahoušky bát (to je moje zkušenost – ale jen tak jednou za čas), ale jen probleskne, a Vy se usmějete, protože už Vás to nebude týrat a nebude se Vám strachy svírat třetí čakra a nebudete se strachy kroutit a naoko dělat, že jste nad věcí. Prostě budete nad věcí. A řeknete si, to jsem ale … přeji jim přece vše dobré. A navíc, tím to všechno, čeho jste se báli, na ně přestanete přivolávat, přestanete to k sobě i k nim přitahovat.

   6 Zdeňka Pechová toto napsal(a) dne (3.8.2010 v 16:56)


 • Jak dlouho to vydrží? Musí se to opakovat, aby se to “nedělání si z ničeho hlavu” udrželo?

  7 Anonym toto napsal(a) dne (3.8.2010 v 16:51) Odpovědět


  • Nevím o tom, že by léčení přestalo fungovat. Žádné takové zprávy nemám ani od jiných praktiků. Jasné je, že si někdo může zlomit nohu, ruku nebo se cokoli dalšího se může vyklubat, ale to je něco jiného.

   Pokud se ptáte na The Reconnection® , tak to je napořád. Napojení je jednou provždy – samotné trvá dva dny – jeden den a druhý den a pak už nikdy víc.

   8 Zdeňka Pechová toto napsal(a) dne (3.8.2010 v 16:52)


 • Z čeho plynou ty léčebné účinky?

  9 Anonym toto napsal(a) dne (3.8.2010 v 16:47) Odpovědět


  • Léčebné účinky plynou z Vesmíru, z axiotonálních linek. To jsou spojnice, můžete si je představit jako kabely nebo superdálnice mezi Zemí a planetami, mezi námi a Vesmírem.

   V tom kabelu jsou tak jako v elektrických drátech proudy, uloženy informace pro každý orgán, jak se má uzdravit, je tam léčivé světlo, tóny, léčivé barvy, jsou tam regenerační vibrace a frekvence.

   Zkuste si to představit třeba takto: tím, že přijdete na rekonektivní léčení nebo na The Reconnection®, zazvoníte na Vesmír nebo naladíte stanici Vesmírná síla. Vesmírná inteligence se koukne a řekne si, aha člověk by chtěl konečně něco změnit. No to je dost. To byla děsná nuda koukat se na ty jeho potíže, a na to jak se zbytečně trápí. Zasáhnout jsme nemohli, protože ona má volbu. Jo, teď už se můžu pobavit, když to chce, teď už mohu pomoci.

   Koukne, a protože na rozdíl od Vás ví, proč jste se rozhodli narodit a jaké jste udělali plány než ses rozhodli inkarnovat, tak Vás začne léčit. Pošle informace tvým tělům – fyzickému – tomu z masa a kostí, emocionálnímu – tomu, které je pohonem tvých myšlenek a mentálnímu, a dalším tělům, které máš, a o nichž ani nevíte. Spojí Vás s informacemi, které potřebuješ, které budete potřebovat. Otevře Vám oči, abyste viděli to, co je podstatné pro Vás a Váš rozvoj. Udělá všechno proto, abyste se cítili dobře. Protože když Vy se budete cítit dobře, budou se Vesmírem rozpínat Vaše pocity, pocity lásky a štěstí, dobroty a spokojenosti. Pocity úspěchu, dostatku a blahobytu. A protože jsme všichni spojeni, bude možné, aby se ty Vaše příjemné pocity dostaly od Vás k dalším lidem, a tam dělaly další dobro. Vy budete ukazovat ostatním, že to jde, že člověk může být zdravý, úspěšný, šťastný, milovaný.

   10 Zdeňka Pechová toto napsal(a) dne (3.8.2010 v 16:50)


 • U toho léčení je člověk v plném vědomí? Jakože žádná hypnóza nebo tak?

  11 Anonym toto napsal(a) dne (3.8.2010 v 16:45) Odpovědět


  • V žádné hypnóze nejste — je to takový zvláštní stav, kdy vnímáte současně normálně i současně trochu jinak – jste za hranicemi svých pěti smyslů – dostáváte se do transsenzorické sféry — tak se to jmenuje.

   Je to tak báječný stav, který se podobá blaženosti nebo samándhi – to je stav, kdy splynete s Vesmírem, který si můžete představit, jako třeba když se podíváte na krásnou růži, nebo na své spící děti – přestanete vnímat sebe a jen vnímáte tu nádheru a nechce se Vám oči odtrhnout, abyste nepřerušili ten krásný pocit, ten okamžik blaha, kdy je Vám dobře.

   12 Zdeňka Pechová toto napsal(a) dne (3.8.2010 v 16:46)


 • Když jen ležím, a Vy na mě nemluvíte ani se mě nedotýkáte, co se tam vlastně děje?

  13 Anonym toto napsal(a) dne (3.8.2010 v 16:42) Odpovědět


  • Probíhá rekonektivní léčení, kdy tím, že na Vás zaměřím pozornost, pohybuji nad Vámi a kolem Vás rukama, hledám místa, která mne něčím zaujmou a umožním působení léčivých frekvencí axiotonálních linek.

   14 Zdeňka Pechová toto napsal(a) dne (3.8.2010 v 16:44)


 • Po přečteni knihy The Reconnection jsem se o toto téma začala zajímat. Na internetu jsem zjistila, ze i Vy praktikujete tuto metodu léčby, a proto bych se rada zeptala na pár otázek. Již delší dobu se lečím na reaktivní artritidu, a tak bych mě zajímalo, zda dokážete tento druh nemoci také vyléčit …

  15 Anonym toto napsal(a) dne (3.8.2010 v 15:09) Odpovědět


  • Nemohu vám jednoznačně odpovědět na otázku, zda bude vyléčena revmatoidní artritida, neboť my, praktici rekonektivního léčení, nemůžeme stanovit, co má být vyléčeno.

   Vesmír rozhodne, co je pro vás v danou chvíli nejdůležitější. Dokonce je pro nás lepší, když ani nevíme, co klienta trápí, abychom se nesnažili vstupovat svými přáními do rekonektivní energie.

   16 Zdeňka Pechová toto napsal(a) dne (3.8.2010 v 15:09)


Napsat komentář

Comments RSS Přihlásit odběr RSS komentářů.
Trackback Zanechat odkaz z Vašeho webu.
Trackback URL: http://zdenka.pech.cz/dotazy/casto-kladene-dotazy/trackback/

Odkazy

Shluk štítků

Základní informace